fbpx
14 C
Skopje
среда, февруари 24, 2021

таг: појави

Кога болката е сигнал за тревога: 11 можни причини зошто ве...

0
Болката може да се појави во различни фази од животот на жената. Се проценува дека околу 70 отсто жени страдаат од ова...

Sвездата на Барселона тестираше 26 пати позитивно на коронавирус

0
Серхи Роберто се појави во неделата во предизвикот против тимот на Баскија, Атлетик Билбао по повредата што...

Во Африка се појави нов вид на комарец кој пренесува маларија,...

0
Во африканските градови се појави нов вид на комарец што пренесува маларија, со потенцијални катастрофални последици за жителите, се вели во новото...

Смеете ли да пиете алкохол кога ќе се вакцинирате против ковид-19?

0
Откако во Русија се појави информацијата дека луѓето кои ја примаат вакцината „Спутник 5“ не треба да пијат алкохол скоро два месеца, многумина...

ВИДЕО: Сите зборуваат за сцените со секс на оскаровката Кејт Винслент...

0
Од кога се појави трејлерот за филмот „ Ammonite“, целиот свет не престанува да зборува за секс сцените на оскаровката Кејт Винсент...

ВИДЕО I Автомобил „Бентли“ влета на скопски плоштад, пешаците панично се...

0
На социјалните мрежи се појави видео од скопскиот плоштад, на кое се гледа како возило со марка „Бентли“ поминува низ новогодишниот декор....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
6.7kmh
0 %
сре
12 °
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
13 °

Последни објави