fbpx
6 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: појавата

ВИДЕО: Мистериозен монолит сега се појави и во Турција

0
Турските власти ја истражуваат појавата на мистериозниот монолит на југоистокот од земјата, извести Ројтерс. Металниот блок со стар турски натпис...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави