таг: почитува

Нов ултиматум oд Русија: Борците во челичарницата може да се предадат...

0
Руската армија денеска соопшти дека е подготвена да го почитува примирјето во секое време во целиот или дел од индустрискиот комплекс...

Познатиот кошаркар: Решив да не се вакцинирам против коронавирус, ве молам...

0
Кошаркарот на Бруклин, Кајри Ирвинг побара да се почитува неговата одлука да не се вакцинира против коронавирусот. – Разбирам дека оваа одлука...