fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: почекаме

СЗО открива: Кога конечно ќе дојде крај на пандемијата?

0
Ќе мора да почекаме додека да се стави крај на пандемијата. Идната година се очекува да заврши пандемијата на коронавирусот. Директорот на Светската...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави