fbpx
4 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: потсетува

Кефир – Го чисти организмот од штетни материи и го подобрува...

0
Тој е производ што потсетува на јогурт и кисело млеко, но не е ниту едното ниту другото, дури ни по вкус не...

Како да се заштитите од коронавирусот во вашите домови?

0
Една студија потсетува колку е заразен Ковид-19 и колку е тешко да се спречи заразување ако некој живее во преполни мултигенерациски домаќинства. Ова...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
87 %
1kmh
0 %
саб
19 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
10 °

Последни објави