fbpx
1 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: Постои

Зодијакот открива дека најверните мажи се кријат токму во овие хороскопски...

0
И додека постои голем број на мажи кои не можат да му одолеат на искушението кон некоја друга личност додека се во...

Ново истражување ја открива причината за смртта на сивите китови во...

0
Постои голема загриженост кај научниците за необичниот феномен за време на кој изумреа значителен број од морските цицачи. Овој настан на смртност...

Постои ли и „руска варијанта“: Кај една Русинка се развиле 18...

0
Постои можност во Русија да е откриена нова мутација на корона вирусот која би можела да се нарече „руска“, по аналогија на „британската“...

ФОТО | Во „Династија“ беше богата, сакана, а во приватниот живот...

0
Веројатно не постои личност која не се сеќава на добрата, преубавата и нежната Кристл Карингтон која во мегапопуларната серија за богатото семејство...

Едноставен начин како секојдневно и бесплатно да проверите дали можеби имате...

0
Постои лесен и јбрз начин да дознаете дали има некаква промена во вас и дали телото ви дава некакви сигнали, пишува „Србија данас“....

Постои интерес за факторингот, но се уште има многу простор за...

0
Постои интерес за факторингот и добавувачкиот факторинг како алтернативни финансиски инструменти, но се уште има многу простор за едукација, е...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
80 %
4.1kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
9 °

Последни објави