fbpx
1 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: послаби

Тлото во Петриња не престанува да се тресе- денеска нов земјотрес

0
Два послаби земјотреси утрово го потресоа регионот кај Петриња и Сисак. Првиот, неколку минути пред осум часот утрово, беше 2,6 степени по...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
80 %
4.1kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
9 °

Последни објави