таг: посилна

Гир: „ЕУ ќе стори сè при преговорите да нема нелегитимни барања“

0
Во посилна позиција сте ако сте внатре во процесот, порача евроамбасадорот Дејвид Гир, додавајќи дека Македонија може да се повлече од...

Направете да копнее по вас, иако долго сте заедно

0
Сè уште сакате вашата посилна половина да ве сака со сето свое битие, како првиот ден,зарем не? Ние сме тука да ве упатиме...