fbpx

таг: посветете

Овенот во љубовна криза, Бикот да не ризикува

0
ОВЕН Посветете се на вашите обврски и успешно ќе ги реализирате. Може да очекувате да бидете задоволни од вашата работа. На љубовен...

Предлог за денешениот ручек: Риба на медитерански начин

0
Овој празничен ден, посветете го на домашните и уживајте заедно во подготовката на семејниот ручек. Наш предлог е филети риба подготвени на...