таг: породила

Тинејџерка сама се породила во тоалет, гледала упатства на ЈуТјуб

0
Девојка (17) од Индија се породила во својот дом користејќи упатства преку видео снимка на ЈуТјуб бидејќи бременоста ја криела од семејството, соопштила...