fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Поранешното

Вработени во хотелот „Трамп“ откриваат бизарни навики на поранешното прво семејство...

0
Поранешното претседателско семејство Трамп имале исклучително необични навики и барања од вработените во нивниот хотел, кои добивале упатства „чекор по чекор“ што...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави