fbpx
3 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: попѕвездата

Среќна и вљубена: Кајли Миног тајно се сврши, а пријателката ја...

0
Веста за свршувачката на поп-ѕвездата Кајли Миног, што случајно ја откри Били Пајпер, ја потврди маќеата на Пол Соломонс, Велшанинот кој го...

Ноа Сајрус: Дали најмалата сестра на Мајли Сајрус ќе ја надмине...

0
Ноа Сајурс (20) е сестра на поп-ѕвездата Мајли Сајрус која со нејзиниот нов спот и песна, предизвика лавина реакции на социјалните мрежи....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
75 %
3.1kmh
0 %
нед
12 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави