таг: популарните

Паднаа Инстаграм и Ватсап: Корисниците пријавуваат проблеми

0
Паднаа популарните апликации Инстаграм и Ватсап. Корисниците во регионот и во светот пријавуваат проблеми. На популарната апликација „Ватсап“...

Нешто неочекувано се случува со книгата на принцот Хари

0
реклама Популарните туристички дестинации се преполни со фрлени копии од мемоарите на принцот Хари „Резерва“,...

Постот дебелее, со кето диетата си штетите: Д-р Плечевиќ објаснува со...

0
Популарните диети како кето, постењето, детоксификацијата, не секогаш го носат ефектот кој го сакате. Напротив, може да бидат многу штетни за вашиот организам,...

Само 45 странски туристи го посетиле Бали во 2021 година наспроти...

0
Популарните дестинации мораа да се справат со значителен пад на туристи во контекст на пандемијата на коронавирус. Сепак, малкумина од нив беа потешко...

Се огласија од Фејсбук: Нивната мрежа падна, па пратија порака преку...

0
Откако популарните мрежи Фејсбук, Инстаграм и Ватсап паднаа и не беа достапни во целиот свет, се огласи и гигантот Фејсбук. „Свесни сме...

Корисниците од целиот свет пријавуваат проблеми со „Instagram“ и „WhatsApp“

0
Попладнево, корисниците на популарните социјални мрежи „Instagram“ и „WhatsApp“ низ целиот свет се соочуваат со проблеми кои ги пријавуваат во последниот час...