fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: попладнево

ФОТО: Хакиран Инстаграм профилот на Кирил Лазаров – еве што има...

0
Од попладнево Инстаграм профилот на македонскиот ракометар, а сега и селектор Кирил Лазаров е речиси недостапен. ...

Лукаку го собори рекордот на Роналдо 

0
Интер попладнево го совлада Кротоне (6:2) во мечот од 15. коло на Серија А. Напаѓачот на клубот од Милано, Ромелу Лукаку постигна гол...

Во Манчестер сити четворица позитивни на коронавирус

0
Премиерлигашот Манчестер сити обелодени попладнево четири позитивни случаи на коронавирус во своите редови, меѓу кои се двајца фудбалери. -Манчестер сити може да потврди дека Габриел Жезус и Кајл Вокер, како и двајца други...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави