таг: Полицајците

ВИДЕО: Самоуправувачки автомобил ги збуни полицајците во Сан Франциско

0
Полицајците од Сан Франциско неодамна се соочиле со неверојатен проблем, среде ноќ сопреле автомобил кој возел на улица со изгаснати фарови, но набрзо...