fbpx
6 C
Skopje
понеделник, март 8, 2021

таг: политички

Вицепремиерот Груби го советуваат навивач на Шкупи и пејач

0
Првиот вицепремиер и министер за политички систем, Артан Груби го советуваат предводник на навивачката група „Шверцери“, Омер Буњаку и поп-пејачот Шпат Касапи....

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
6 ° C
6 °
6 °
81 %
1kmh
75 %
пон
8 °
вто
12 °
сре
9 °
чет
8 °
пет
11 °

Последни објави