fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: Поки“

Покрај Шведска, ТВ-серијата „Зоки Поки“ ќе се емитува и во Норвешка

0
ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето во Шведска, пристига и најавата за емитување во Норвешка, на...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави