fbpx
8 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: позитива

Дневен хороскоп за 12 февруари: Денот носи многу топлина во љубовта

0
ОвенОптимисти сте, расположени и внесувате позитива во животот на сите околу вас. Наполнете ги батериите со прошетки во природа. Ќе воспоставите ред на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
39 %
4.1kmh
0 %
нед
7 °
пон
13 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави