fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: поврзани

Коронавирусот зеде еден милион жртви од Европа!

0
Бројот на смртни случаи поврзани со коронавирусот во европскиот регион денеска надмина еден милион, додека различните варијанти на вирусот кои предизвикуваат трет бран...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави