fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: поведе

ВИДЕО: Црвена Звезда не се предава го израмни резултатот на „Сан...

0
Милан поведе преку Кеси од пенал во 8-ма минута, но Црвена Звезда не се предава. Во моментов...

Фотограф ја тужи Кет Вон Ди поради тетоважа со легендарната фотографија...

0
Познат американски фотограф поведе судска тужба против познатата уметница за тетовирање Кет Вон Ди, обвинувајќи ја за нарушување на авторските права на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави