fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: планирате

MOZZART ДАВА НАЈГОЛЕМИ КВОТИ НА СВЕТ: Сити 1,65, Јувентус 1,48, Интер...

0
Доколку планирате да одиграте тикет и добро да се забавувате, јасно ви е дека страната на Mozzart е најдобра опција. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави