fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: плазат

6 работи што вашето бебе се обидува да ви ги каже...

0
Бебињата постојано го плазат нивниот јазик и наместо да ги гледаме колку се слатки додека го прават тоа, понекогаш треба да се...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави