fbpx

таг: плажа

Хобит-куќа за идеален одмор в планина

0
Освен за плажа и море, летото е вообичаено погодно време и за истражување на планините и нивните природни убавини, па од Босна и...

На овој остров има плажа на која песокот е ладен и...

0
Салиара или Мермерната плажа на Тасос е секако една од најубавите благодарение на мермерните камчиња обликувани од водата. Толку се бели што имате...