fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: пити

Кристина Бошнакова ни препорачува: Израдувајте ги најблиските со брза и превкусна...

0
„Доколку сте љубител на пити, тогаш мора да го зачувате овој рецепт, брзо се спрема и е превкусна“ Потребни состојки: ...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави