fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: Писмото

Отворено писмото кое лично го потпиша Марадона и во него ја...

0
Писмото се наоѓа кај адвокатот на фудбалскиот волшебник, Матијас Морла. Во писмото кое го потпиша Диего Армандо Марадона пишува дека...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави