fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: Пилотот

Фетел: Возев 100 круга помалку од планираното

0
Пилотот на Астон Мартин, Себастијан Фетел не е загрижен поради фактот што техничките проблеми не му дозволија...

Истрага за падот на хеликоптерот со Коби Брајант: Пилотот најверојатно бил...

0
Пилотот на хеликоптерот кој се сруши во кој беше легендата на кошарката Коби Брајант, при што загинаа...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави