fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Петрушевска

ФОТО: Весна Бејби со емотивна порака го честиташе роденденот на нејзиниот...

0
Познатата актерка Весна Петрушевска – Бејби преку социјалните мрежи го честиташе роденденот на нејзиниот татко Кире. Петрушевска објави нивна заедничка фотографија, а во...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави