fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: песни

Пејачката Милица Кузмановска по два месеци поминати во болница : Ковидот...

0
Македонската пејачка на народни песни пред две недели преку својот фејсбук – профил сподели статус, во кој откри дека конечно по два...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави