fbpx
12 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: Песните

ВИДЕО: Пет големи хитови кои требало да бидат отпеани од сосема...

0
Песните се како врели компирчиња, шетаат од рака на рака се додека не го најдат својот сопственик, иако при изработката се наменети...

Моментална Температура

Skopje
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
43 %
1.9kmh
40 %
пет
12 °
саб
11 °
нед
13 °
пон
12 °
вто
17 °

Последни објави