fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: Перо

ФОТО | Перо Антиќ си купи нова „играчка“: Овојпат не е...

0
Поранешниот НБА кошаркар Перо Антиќ на социјалните мрежи се пофали со неговата најнова „играчка“. Овој пат не е скап автомобил, напротив, се работи...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави