fbpx
12 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: Пери

ВИДЕО+ФОТO | Кети Пери престанала да ги депилира нозете откако стана...

0
Пејачката Кети Пери стана мајка минатото лето. Пејачката со актерот Орландо Блум ја добија ќерката Дејзи Доув Блум. За пејачката ова е...

ВИДЕО | Кети Пери на „Американски идол“ се појави во фустан...

0
Пејачката Кети Пери пред неколку месеци стана мајка на Дејзи, која ја доби со актерот Орландо Блум. Но, таа сега ги шокираше...

Кејти Пери со прекрасна честитка за роденденот на Орландо Блум

0
Пејачката Кејти Пери му го честиташе роденденот на својот вереник Орландо Блум на својот инстаграм – профил, каде објави неколку нивни фотографии....

Моментална Температура

Skopje
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
43 %
1.9kmh
40 %
пет
12 °
саб
11 °
нед
13 °
пон
12 °
вто
17 °

Последни објави