fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: периодот

„Златното млеко“, помош за жените во менопауза

0
Во периодот на менопауза не смеете да си дозволите да дехидрирате, во спротивно може да се појават проблеми како висок крвен притисок...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави