fbpx
4 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: ПеревскиПере

Пере за првпат сподели фотографии од малечката Софиа: Си дојде дома...

0
Никола Перевски-Пере од познатиот бенд „Нокаут“, денеска го слави својот именден, и токму на овој ден одлучи со своите фанови на Инстаграм да...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави