fbpx
18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: Пензионираниот

Хабиб го „пецна“ Конор: Еве што се случува кога тренираш со...

0
Пензионираниот УФЦ шампион во лесна категорија, Хабиб Нурмагомедов го прокоментира поразот на Конор Мекгрегор од Дастин Поирие. Поирие во втората...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
25 %
0.4kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави