fbpx
17 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: Пеењето

Мозокот на музичарите има посилни структурни и функционални врски

0
Пеењето „до, ре, ми фа, сол, ла…“, свирење гитара, тапани, пијано или каков било друг инструмент е еден од најдобрите начини за...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
25 %
1kmh
0 %
пет
17 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави