fbpx
17 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: Паф

ВИДЕО+ФОТО | Славниот рапер за 80-от роденден на својата мајка ѝ...

0
Раперот Паф Деди (Шон Комбс) на својата мајка Џенис за 80-от роденден ѝ подари еден милион долари и луксузно црно Бентли…...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
42 %
0.5kmh
0 %
чет
16 °
пет
17 °
саб
17 °
нед
11 °
пон
12 °

Последни објави