fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: патување

Пандемијата предизвика вистински бум во туризмот – но во виртуелната реалност

0
Виртуелното патување во пандемијата станува подостапно и подостапно благодарение на новите апликации и опрема за виртуелна реалност. Џем Џенкинс Џонс...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави