fbpx
12 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: пати

Спас во последен час: Вратете ѝ ја свежината на храната

0
Колку пати ви се случило од фрижидер да извадите овената блитва или спанаќ и веднаш ги фрлате во канта? Нема потреба тоа...

Виц на денот: Спиење

0
Наставничката веќе неколку пати закашлува и се обраќа: – Трпе, не може да се спиеш на час! – Наставничке можe,...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
58 %
7.2kmh
0 %
саб
11 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави