fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: Партон

Доли Партон ја прими вакцината против коронавирусот: Доли доби доза од...

0
Музичката кантра ѕвезда Доли Партон ја прими вакцината против коронавирусот. 75-годишната пејачка се пофали со веста на социјалните мрежи. „Доли...

Изгледам како жена, но мислам како маж: 11-те најдобри изјави на...

0
Иако наполни 75 години, Доли Партон и понатаму ги воодушевува гледачите со својот глас, изглед и начин на размислување… Во изминатите години имавме...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави