fbpx
12 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: парница

Детали за разводот: Адел и Симон Конецки ќе го поделат семејното...

0
Разводната парница на пејачката Адел и Симон Конецки во моментов е во завршна фаза, а како што пишува „Mirror“ според судските...

Моментална Температура

Skopje
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
43 %
1.9kmh
40 %
пет
12 °
саб
11 °
нед
13 °
пон
12 °
вто
17 °

Последни објави