fbpx
12 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Паркер

ФОТО: Сара Џесика Паркер ги услужува клиентите во нејзината продавница за...

0
Актерката Сара Џесика Паркер е снимена како продава чевли во нејзината продавница „SJP Collection“ во Њујорк. Иако има милиони на својата сметка,...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
58 %
7.2kmh
0 %
саб
11 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави