fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: Паричната

За да ја добијат сите помошта од 6.000 денари треба да...

0
Паричната помош од 6.000 денари ја подигнале 90 проценти од корисниците, информираат од банките.Исплатата се вршеше до петокот, 25 декември,...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави