fbpx
8 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: Палоши

Важноста на систематските прегледи во период на пандемија со ковид-19

0
Докторката Вилдане Палоши, од „One Hospital“ зборува за важноста на систематските прегледи во период на пандемија на коронавирус. Кое...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
39 %
4.1kmh
0 %
нед
7 °
пон
13 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави