fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: палестински

Наместо здравствените работници, во Газа се вакцинирале министри и националниот фудбалски...

0
Аферата ја открија неколку палестински групи за човекови права и граѓанско општество, но здравствените власти, иако признаваат дека тоа се случило, сметаат дека...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави