fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: пазарот

За нетолерантни на глутен: Безглутенски брашна што се богати со здрави...

0
Денес на пазарот постојат безброј видови брашно од разни билки, но оние без глутен добиваат сè поголема популарност, затоа што се погодни...

Трансфер на денот: Ливерпул купува ѕвезда за 100 милиони евра

0
Главната приказна на пазарот на играчи денес беше интересот на Ливерпул за одличниот фудбалер на Вулверхемптон, Адам Траоре. Траоре е голема желба...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави