fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: падне

Падот на продажбата на автомобили во светот претставува историски чекор наназад

0
Продажбата на автомобили ќе падне за 17 отсто ширум светот во 2020 година и за 28 отсто во Европа, покажуваат...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави