fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: оштетени

Оштетените штедачи од Еуростандард очекуваат исправна одлука на Уставниот суд

0
Здружението на оштетени штедачи од Еуростандард банка очекуваат носење исправна одлука од Уставниот суд во среда кога...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави