fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: Оштетените

Оштетените штедачи од Еуростандард бараат брзо разрешување на случајот

0
Оштетените штедачи од Еуростандард бака апелираат до надлежните институции да реагираат доследо и да го решат овој, како што наведуваат...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
56 %
1kmh
0 %
нед
4 °
пон
12 °
вто
10 °
сре
7 °
чет
10 °

Последни објави