fbpx

таг: очекување

Бикот да направи се што може, Стрелецот да внимава во сообраќајот

0
ОВЕН За очекување е повеќето Овни да се забавуваат со конкретизирање на некои од претходните деловни идеи и да преземат одредени...

Протекоа детали, Швајцарија го затвора небото, ловци ќе го надлетуваат градот,...

0
Светот во очекување на средбата меѓу рускиот претседател Владимир Путин и првиот човек од Белата Куќа, Џо...