fbpx

таг: охрабрија

Адвокатот на Вајнстин тврди: Тој е веќе речиси слеп, му испаѓаат...

0
Откако многу жени се охрабрија и го обвинија продуцентот Харви Вајнстин дека сексуално ги злоставувал, а со осум од нив приватно се...